17. 2. bude v galerii Ve Věži zahájena výstava Fotověž 2022. Představujeme autor…


17. 2. bude v galerii Ve Věži zahájena výstava Fotověž 2022.
Představujeme autory vystavených fotografií.

Tomáš Lorenz *1983, pracuje jako správce IT. Nejraději fotí akční fotografie, s tím souvisí i to, co fotí nejčastěji. Jsou to především svatby, reportáž a sport. Poslední dobou ho baví propagační a produktová fotografie.

Petr Luňák *1981, pracuje v marketingu, věnuje se produktové, reportážní, umělecké a makrofotografii.

MgA. Miroslav Pásek *1971, absolvoval obor fotografie na pražské FAMU. Dnes volný fotograf a kameraman, věnuje se především dokumentární, portrétní a reklamní fotografii.

Boris Stojanov *1968, fotograf, tiskař, copywriter, autodidakt, tvůrce a požitkář. Baví ho tvořit za jakýmkoliv účelem, pro radost i pro peníze. Jeho nestálá blíženecká povaha jej vláčí napříč žánry, styly, bez konzistentního cíle.

Dana Šubová *1979, vystudovala hospodářskou ekonomii a nyní je fotografkou na volné noze. Nejraději fotí miminka, svatby a svoji dceru.

Petr Raist Šťastný *1978, designer, grafik, animátor, organizátor a patriot. Nejraději fotí na Kokořínsku a Mělnicku.

Martin Štěpnička *1986, vystudoval hotelovou školu a celý život pracuje v gastronomii. I když ho focení částečně živí, je pro něj únikem z hektické práce. Nejraději fotografuje přírodu, rád vstává na východy slunce, v létě fotí bouřky a jiné rozmary počasí.

Kamil Zachar *1990, pracuje v oblasti IT a focení se věnuje několik let. Žánry, které ho baví, je dokument a pohyb. Je vášnivý cyklista a milovník kávy.